Manuela Haug

Manuela Haug

Trenérka kognitivních schopností a asertivity

Manuela Haug je psycholožka, která původně pochází z jižních Čech. Během studia ve Vídni se zaměřovala především na klinickou psychologii a psychologii zdraví. V ČSDZ působí jako trenérka kognitivních schopností a asertivity. Kromě toho se angažuje v oblasti destigmatizace lidí s duševním onemocněním v rámci iniciativy NA ROVINU.
Víťa Čelikovská

Vítězslava Čelikovská

Peer konzultantka

Žiji s duševním onemocněním už 20 let. Nyní pracuji jako peer konzultantka v Dobrém místě. Ráda se setkávám s lidmi, kteří znají podobné problémy jako já, ale mají i jiné zkušenosti. V Peer Job Clubu chci svou dosavadní práci zúročit. Mezi mé koníčky patří kreslení, ruční práce, zahrádka a četba, ráda poslouchám rozhlas.
JH-700x716-200x200

Jan Havlíček

Instruktor volnočasových aktivity

Ahoj, zdraví vás Honza, je mi 41 let, pracuji v Bohnicích na Dobrém místě, mezi mé koníčky patří kytara, knížky a běhání, rád cestuji, jako dítě jsem žil 4 roky v Japonsku. Těším se na zajímavé vaření a poznávání nových chutí v programu Pizza nebo jdeme ven?… Mám rád asijskou kuchyni.
Pavla fotka2

Pavla Martínková

terapeut a trenér paměti

Pavla Martínková (1979), pracuje jako terapeut a trenér paměti. Od roku 2003 působí v pomáhajících organizacích na drogovou problematiku, později se zaměřením na duševní onemocnění, zejména schizofrenii. Pracovala též jako terapeut na krizové Lince Psychopomoci pro lidi s duševním onemocněním. V současnosti absolvuje SUR - sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik zaměřený na hlubinnou psychoterapii. V ČSDZ vede tréning kognitivních funkcí a psychosociální poradenství.
Kaspar

Michal Kašpar

peer lektor

Michal Kašpar (1973) je peer lektor se zkušeností s divadlem a muzikou. V ČSDZ založil v roce 2016 svépomocnou skupinu s názvem GPS. Zotavení - recovery se prolíná jeho životem a prací. Pracuje ve Studiu 27, kde rozvíjí své novinářské schopnosti. Kromě toho se účastní divadelních, filmařských, vzdělávacích a destigmatizačních projektů. Rád textuje, baví se a uvažuje, zpívá a hraje, má toho hodně na srdci a někdy i na jazyku.
Pavlovsky

Pavel Pavlovský

vedoucí Programu pro rodiče s psychickým onemocněním a jejich děti, psycholog

Mgr. et Mgr .Pavel Pavlovský Vystudoval jednooborovou psychologii na FF UK v Praze, dříve též žurnalistiku na FSV UK. Absolvoval kompletní daseinsanalytický psychoterapeutický výcvik. V současné době je doktorandem na katedře filosofie Pedagogické fakulty UK v Praze, kde se zabývá fenoménem duševní nemoci. Je členem České daseinsanalytické společnosti a rovněž lektorem psychoterapeutických výcviků v daseinanalytickém směru. Ve své klinické praxi se věnuje převážně individuální a skupinové psychoterapii. V minulosti se specializoval na psychoterapeutickou práci s pacienty se schizofrenií. V České společnosti pro duševní zdraví působí jako psycholog, PR pracovník, vede společně s dalšími kolegy Program pro rodiče s psychickým onemocněním a jejich děti.
Katka_G

Kateřina Gláslová

vedení společnosti, psychiatr a terapeut, psychiatrická poradna

Kateřina Gláslová (1972, Praha) je psychiatr a terapeut s dvacetiletou praxí. V České společnosti pro duševní zdraví pracuje od roku 2006. Po ukončení lékařské fakulty prošla řadou zdravotnických zařízení, zabývajících se péčí o duševní potíže. Vede psychiatrickou poradnu, podílí se na vedení terapeutických skupin. Je odborným garantem našich projektů, osobně se podílí na realizaci terapeutické podpory duševně nemocných rodičů a jejich dětí.
profilovka nová

Lenka Flášarová

vedení společnosti, sociální pracovnice, lektorka

Lenka Flášarová (1957, Brno) je vzděláním ekonomka (VŠE Praha). Během působení v České společnosti pro duševní zdraví prošla kurzy sociální pracovník v sociálních službách, absolvovala tak kurz lektorských dovedností na pozici pracovník s vlastní zkušeností. Dále pracuje jako peer poradce v internetové poradně Stopstigma. Vedle organizačně ekonomických činností působí v ČSDZ jako sociální pracovník a lektor kurzů
Jika_L

Jiří Ledvinka

volnočasové aktivity

Jiří Ledvinka (1968, Praha) byl v letech 2000-2006 předsedou občanského sdružení České společnosti po duševní nyní zdraví. V současné době vede volnočasovou aktivitu tréninky stolního tenisu a vypomáhá v kanceláři. Uvažuje i o vedení dalších sportovních a volnočasových aktivit, bude-li zájem klientů.